loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Koncentrat 100% cynamonowo-kofeinowy z olejkiem pomarańczowym i goździkowym 1000g BingoSpa
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 87,00 PLN
Produkt dostępny!
 • Producent: Bingospa
 • Model: 382
 • Kod producenta: 382
 • Realizacja zamówienia: 24 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu
 • Opinie Klientów

producent: BingoSpa
produkt: Koncentrat 100% cynamonowo-kofeinowy z olejkiem pomarańczowym i goździkowym
zastosowanie: preparat wyszczuplający
pojemność: 1000 g
kod kreskowy: 5901842003820
dodatki: olejki cynamonowy, pomarańczowy, goździkowy, kofeinowy

.

Koncentrat cynamonowo - kofeinowy z olejkiem goździkowym i pomarańczowym BingoSpa
Koncentrat cynamonowo - kofeinowy BingoSpa jest preparatem przeznaczonym do profesjonalnych zabiegów w warunkach domowych. Zawiera maksymalną ilość olejków: cynamonowego, pomarańczowego, goździkowego i kofeiny -  najskuteczniejszych, aktywnych substancji redukujących podskórną tkankę tłuszczową, która jest odpowiedzialna za cellulitu.
.
Co to jest cellulit?

Cellulit - "pomarańczowa skórka" - powstaje na skutek wadliwego funkcjonowania układu limfatycznego, w wyniku czego, następuje odkładanie się w komórkach tłuszczowych niewydalanych z organizmu produktów przemiany materii. Jego powstawanie wiąże się z zaburzeniami równowagi hormonalnej w organizmie, niewłaściwym funkcjonowaniem układu krążenia oraz nieprawidłowościami wewnątrz tkanek tłuszczowych i łącznych.
Cellulit występuje głównie u kobiet w okolicy bioder, brzucha, zewnętrznych powierzchni ud, wewnętrznych powierzchni kolan, pośladków. Pojawia się nawet u bardzo młodych osób.
Zmiany są widoczne w postaci nieregularnych zgrubień, guzków podskórnych. W zaawansowanym stadium cellulitu zmiany stają się bolesne. Cellulit ma tendencję do pogłębiania stopnia zaawansowania.

.

Skuteczność poparta badaniami.

Na  podstawie wyników badań, po zabiegach z wykorzystaniem koncentratu cynamonowo-kofeinowego z papryką BingoSpa skóra stawała się zmiękczona i wygładzona, nawilżona, o jaśniejszym i bardziej wyrównanym kolorycie. Ogólny wygląd i jakość skóry uległy wyraźnej poprawie już po 2-3 zabiegach.

Seria zabiegów z udziałem badanego preparatu wyraźnie wyrównywała koloryt skóry, poprawiła jej ogólny wygląd. Skóra była zdecydowanie lepiej nawilżona, wyraźnie wygładzona, odpowiednio napięta. Po zakończeniu badań skóra wszystkich probantek była w lepszej kondycji, a przez to widoczność tzw.„pomarańczowej skórki” zdecydowanie mniejsza. Poprawa napięcia i elastyczności skóry uda powodowała, iż wydawały się one smuklejsze.

.

Test uczuleniowy.
Ze względu na bardzo silne działanie preparatu, należy zastosować się dokładnie do  poniższych zasad:
Test uczuleniowy - niewielką ilość preparatu wmasuj w skórę na przedramieniu i pozostaw do następnego dnia. Sprawdź reakcję skóry - lekkie zaczerwienie jest objawem normalnym. Jeśli zaczerwienie nie zniknie po 24 h - preparatu nie należy stosować.
 .
Przeprowadzenia zabiegu.
Pierwszy zabieg: nałóż cienką warstwę preparatu BingoSpa na wybraną część ciała. Po 5 min. zmyj pozostały preparat.
Drugi zabieg: nałóż cienką warstwę preparatu na skórę w miejscach odkładania się tkanki tłuszczowej: uda, pośladki, brzuch, biodra; owiń ciało folią. Obserwując reakcję skóry możesz wydłużyć czas zabiegu do 15 min.
Kolejne zabiegi wykonuj w cyklach po 5 zabiegów, każdy zabieg co 4-5 dni. Stopniowo wydłużaj czas trwania zabiegu do 30, 35, 40 min. W przerwach między cyklami stosuj krem na cellulit.

.

Waga 1000g
 .
Uwaga!!!
Bardzo ważne jest stopniowe zwiększanie ilości preparatu BingoSpa, zaczynając od bardzo małej ilości. Preparat nakładać na skórę cienką warstwą ew. wymieszać z kremem/balsamem do ciała. Nie stosować preparatu na rozgrzaną, zaczerwienioną skórę na przykład po kąpieli w wannie lub pod prysznicem, po kąpielach słonecznych. Uczucie pieczenia, ciepła oraz zaczerwienienie skóry jest normalnym objawem towarzyszącym zabiegom tego typu, zanikającym po 1-2 godzinach. Jeżeli uczucie pieczenia stanie się zbyt intensywne, należy przerwać zabieg, zmyć preparat zimną wodą i zastosować zimne okłady. Prawdziwy koncentrat o bardzo mocnym działaniu. 
Przed użyciem preparatu zapoznaj się z zasadami jego stosowania.