Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: InvisiBobble

marka: InvisiBobble
kolor: Raspberry Red - czerwony
przeznaczenie: gumka do każdego rodzaju włosów - normalnych, cienkich, grubych, delikatnych, falowanych, kręconych, osłabionych, po trwałej ondulacji, problematycznych, prostych, przetłuszczających się, rozdwojonych, skłonnych do wypadania, suchych, zniszczonych, łamliwych, wrażliwych
stan: fabrycznie nowy, nieużywany
ilość: 3 sztuki
opakowanie: produkt w fabrycznym opakowaniu zawiera 3 gumki

kod EAN: 4260285370670

 

Opis produktu:

Rewolucyjne gumki do włosów marki InvisiBobble powstały pod wpływem inspiracji przewodem tradycyjnego aparatu telefonicznego. Sprężynowa konstrukcja gumki powoduje, że ciasno utrzymuje ona włosy lecz bez ich uciskania i tworzenia widocznych śladów na włosach jak ma to miejsce w przypadku używania tradycyjnych gumek. Dzięki tej właściwości gumki InvisiBobbe nie niszczą włosów i są delikatne dla ich struktury. Są trwałe i estetyczne -  nadają się do każdego rodzaju włosów, także tych problematycznych. Gumki chętnie noszone są przez Panie także na nadgarstku jako bransoletka.

Tworzywo, z którego gumki są wykonane jest delikatne, wytrzymałe, wodoodporne, pozbawione metalowych spojeń wyrywających włosy i sprawiających ból przy ściąganiu.

  • Produkt jest nowy, nieużywany i pełnowartościowy - idealnie nadaje się np. na prezent.
  • Produkt w oryginalnym opakowaniu zawiera 3 sztuki.
  • Co pewien czas producenci odświeżają szatę graficzną swoich produktów. Jeśli tak się zdarzy może dojść do sytuacji, że zanim zmienimy w opisie zdjęcia otrzymają Państwo produkt w innym, nowym opakowaniu/szacie graficznej niż przedstawiono to na zdjęciu.
  • Do każdego zamówienia standardowo dołączamy paragon fiskalny. Jeśli chcesz otrzymać fakturę Vat zaznacz to w formularzu opcji dostawy i podaj dane do jej wystawienia - nazwa firmy, Nip, dane adresowe.
  • Twoje zamówienie pakujemy w taki sposób aby dotarło do Ciebie całe i nienaruszone - twarde pudełka, folia bąbelkowa, wypełniacze - naprawdę znamy się na tym :)
  • Zbyt tanio? Spokojnie, niska cena produktu to efekt znikomej marży i niskich kosztów działalności. Nasze produkty to te same, które znasz ze sklepów tradycyjnych.
  • Przepisy prawa traktują sprzedaż podróbek jako przestępstwo. Świadomi tego oświadczamy, że sprzedajemy wyłącznie oryginalne, pełnowartościowe produkty, nabyte w sposób legalny, zgodny z prawem, na podstawie odpowiednich dokumentów nabycia.

invisibobble kolory