Model: 5029066026996
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: Makeup Revolution

marka: Makeup Revolution
linia: Triple Baked Blusher Blushing Hearts róż do policzków Blushing Heart 10g
kolor: Blushing Heart
stan: fabrycznie nowy, nieużywany
pojemność: 10g
postać: róże w kamieniu
przeznaczenie: podkreślanie, konturowanie, rozświetlanie kości policzkowych i rysów twarzy

kod EAN: 5029066026996

 

Opis produktu:

Triple Baked Blusher Blushing Hearts w kolorze Blushing Heart to delikatny, aksamitny róż do policzków zamknięty w przepięknym pudełeczku w kształcie serca. Trzy zawarte w zestawie odcienie można stosować pojedynczo lub łączyć i mieszać ze sobą. Kosmetyk zawiera błyszczące drobinki nadające twarzy świeżego, promiennego wyglądu. Doskonale uwydatnia kości policzkowe i modeluje kształt twarzy. Bardzo dobra pigmentacja sprawia, że produkt jest wydajny i trwały, a przyjemna konsystencja zapewnia łatwą i szybką aplikację. Mozaika kolorów umożliwia zastosowanie róży do każdej karnacji.

  • Produkt jest nowy, świeży, nieużywany i pełnowartościowy - idealnie nadaje się np. na prezent.
  • Produkt w oryginalnym opakowaniu producenta. Nie jest to żaden tester, unbox itp.
  • Co pewien czas producenci odświeżają szatę graficzną swoich produktów. Jeśli tak się zdarzy może dojść do sytuacji, że zanim zmienimy w opisie zdjęcia otrzymają Państwo produkt w innym, nowym opakowaniu/szacie graficznej niż przedstawiono to na zdjęciu.
  • Do każdego zamówienia standardowo dołączamy paragon fiskalny. Jeśli chcesz otrzymać fakturę Vat zaznacz to w formularzu opcji dostawy i podaj dane do jej wystawienia - nazwa firmy, Nip, dane adresowe.
  • Twoje zamówienie pakujemy w taki sposób aby dotarło do Ciebie całe i nienaruszone - twarde pudełka, folia bąbelkowa, wypełniacze - naprawdę znamy się na tym :)
  • Zbyt tanio? Spokojnie, niska cena produktu to efekt znikomej marży i niskich kosztów działalności. Nasze produkty to te same, które znasz z drogerii tradycyjnych.
  • Przepisy prawa traktują sprzedaż podróbek jako przestępstwo. Świadomi tego oświadczamy, że sprzedajemy wyłącznie oryginalne, pełnowartościowe produkty, nabyte w sposób legalny, zgodny z prawem, na podstawie odpowiednich dokumentów nabycia.


Polecamy