Model: 5029066040428
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: Makeup Revolution

marka: Makeup Revolution
linia: Euphoria Eyeshades & Contouring Palette, paleta 6 cieni i 3 cieni do konturowania
dodatki: dwustronny aplikator, lusterko
stan: fabrycznie nowy, nieużywany
pojemność: 18g
postać: cienie w kamieniu
przeznaczenie: cienie do powiek, konturowanie twarzy

kod EAN: 5029066040428

 

Opis produktu:

Paleta 6 cieni do powiek + 3 cienie do konturowania twarzy. Cienie do oczu matowe, satynowe i połyskujące w odcieniach zapewniających kompletny makijaż oczu. W skład cieni do konturowania wchodzą matowy bronzer, rozświetlacz i połyskujący róż w tonacji brzoskwiniowej. Konsystencja cieni delikatna i łatwo rozprowadzająca się na powiece. Dzięki napigmentowaniu cienie nie rozmazują się i długo utrzymują na skórze. W zestawie dodatkowo aplikator oraz lusterko.

  • Produkt jest nowy, świeży, nieużywany i pełnowartościowy - idealnie nadaje się np. na prezent.
  • Produkt w oryginalnym opakowaniu producenta. Nie jest to żaden tester, unbox itp.
  • Co pewien czas producenci odświeżają szatę graficzną swoich produktów. Jeśli tak się zdarzy może dojść do sytuacji, że zanim zmienimy w opisie zdjęcia otrzymają Państwo produkt w innym, nowym opakowaniu/szacie graficznej niż przedstawiono to na zdjęciu.
  • Do każdego zamówienia standardowo dołączamy paragon fiskalny. Jeśli chcesz otrzymać fakturę Vat zaznacz to w formularzu opcji dostawy i podaj dane do jej wystawienia - nazwa firmy, Nip, dane adresowe.
  • Twoje zamówienie pakujemy w taki sposób aby dotarło do Ciebie całe i nienaruszone - twarde pudełka, folia bąbelkowa, wypełniacze - naprawdę znamy się na tym :)
  • Zbyt tanio? Spokojnie, niska cena produktu to efekt znikomej marży i niskich kosztów działalności. Nasze produkty to te same, które znasz z drogerii tradycyjnych.
  • Przepisy prawa traktują sprzedaż podróbek jako przestępstwo. Świadomi tego oświadczamy, że sprzedajemy wyłącznie oryginalne, pełnowartościowe produkty, nabyte w sposób legalny, zgodny z prawem, na podstawie odpowiednich dokumentów nabycia.


Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...