Wczytuję dane...
Oryginalne produkty

Aktualnie obowiązujące przepisy prawa traktują sprzedaż towarów podrabianych jako przestępstwo. Świadomi tego oświadczamy, że sprzedajemy wyłącznie oryginalne, pełnowartościowe produkty renomowanych marek, nabyte w sposób legalny, zgodny z prawem, na podstawie odpowiednich, wymaganych przez prawo dokumentów.

Pewnie zastanawia Ciebie skąd tak niska cena naszych produktów? To efekt niskich kosztów działalności, a co za tym idzie stosowania dużo niższej marży. Nie płacimy za olbrzymie powierzchnie handlowe w galeriach, rozbudowaną administrację czy reklamy telewizyjne. Dlatego też możemy oferować każdego dnia ceny, które perfumerie stacjonarne stosują wyłącznie podczas nielicznych, krótkotrwałych akcji promocyjnych.

Zaopatrujemy się u tych samych dostawców co większość perfumerii. Nie ma więc różnic między naszymi produktami. Różnice mogą wynikać wyłącznie ze zmian jakie producenci wprowadzają czasem do swych produktów na przestrzeni lat. Najczęściej są to zmiany graficzne - nowa szata, edycje limitowane, inne rozmieszczenie znaków i napisów w poszczególnych partiach produkcyjnych. Zdrza się niekiedy, że zmiany dotkną też samej formuły (składu) zapachu. Może to być wynikiem zmian w prawie (zakaz stosowania danego składnika w przemyśle perfumeryjnym), braku dostępności dotychczasowego składnika czy decyzji samego producenta o "odświeżeniu" kompozycji. Zmiany te dotyczą jednak całego rynku, a sam produkt jest w dalszym ciągu oryginalny.