loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Kolagen 5% do okładów - na cellulit i rozstępy 1000g BingoSpa
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 59,00 PLN
Produkt dostępny!
 • Producent: Bingospa
 • Model: 286
 • Kod producenta: 286
 • Realizacja zamówienia: 24 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu
 • Opinie Klientów

producent: BingoSpa
produkt: Kolagen 5% do okładów - na cellulit i rozstępy
zastosowanie: preparat na cellulit, na rozstępy
pojemność: 1000 g
kod kreskowy: 5901842002861

Kolagen 5% do okładów na cellulit i rozstępy BODYTHERM. Kolagen 5% do okładów na cellulit i rozstępy BODYTHERM to preparat do stosowania w profilaktyce i redukcji cellulitu i rozstępów.
Kolagen to podstawowy budulec włóknistej tkanki łącznej, wchodzi w skład naskórka i skóry właściwej a dzięki swoim własnościom NMF - naturalnego czynnika nawilżającego, wpływa na utrzymanie właściwego stopnia wilgotności skóry i sprężystości. Kolagen jest istotnym elementem profilaktyki i terapii przeciw rozstępom, których główną przyczyną jest rozerwanie włókien kolagenowych.

Nowatorska formuła BODYTHERM oprócz 5% czystego kolagenu zawiera bioaktywne składniki - ekstrakty z roślin o udokumentowanym działaniu antycellulitowym:  centelli, jeżówki, zeń-szenia, aloesu i lnu, oraz alg morskich: listownicy i morszczynu. Kolagen 5% BODYTHERM oddziałuje na wszystkie czynniki odpowiedzialne za utratę jędrności skóry. Każdy ze składników pomaga zachować skórze elastyczność:

 • Centella - nadaje elastyczność naczyniom krwionośnym i powoduje usuwanie obrzęków.
 • Morszczyn - zawiera dwie substancje aktywne bardzo istotne dla skóry: jod – posiadający właściwości przeciwcellulitowe i kwas alginowy – o działaniu nawilżającym.
 • Jeżówka - stymulując syntezę kwasu hialuronowego poprawia stan nawilżenia głębszych warstw naskórka. Substancje aktywne jeżówki poprzez stymulowanie procesów regeneracji komórek i syntezy kolagenu przywracają skórze równowagę hydrolipidową i gładki, zdrowy wygląd.
 • Len - reguluje odpowiedni poziom wilgoci, odżywia, chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych i zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry.
 • Listownica - wzmaga ukrwienie skóry, stymuluje przemianę komórkową, wspomaga kuracje antycellulitowe.
 • Kolagen 5%  bardzo dobrze rozprowadza się na skórze i szybko wchłania.

Co to jest cellulit?

Cellulit - "pomarańczowa skórka" - powstaje na skutek wadliwego funkcjonowania układu limfatycznego, w wyniku czego, następuje odkładanie się w komórkach tłuszczowych niewydalanych z organizmu produktów przemiany materii. Jego powstawanie wiąże się z zaburzeniami równowagi hormonalnej w organizmie, niewłaściwym funkcjonowaniem układu krążenia oraz nieprawidłowościami wewnątrz tkanek tłuszczowych i łącznych.
Cellulit występuje głównie u kobiet w okolicy bioder, brzucha, zewnętrznych powierzchni ud, wewnętrznych powierzchni kolan, pośladków. Pojawia się nawet u bardzo młodych osób.
Zmiany są widoczne w postaci nieregularnych zgrubień, guzków podskórnych. W zaawansowanym stadium cellulitu zmiany stają się bolesne. Cellulit ma tendencję do pogłębiania stopnia zaawansowania.

Co to są rozstępy?

Rozstępy są to linijne zmiany o wyglądzie przypominającym blizny. W pierwszym stadium przyjmują barwę siną lub czerwono - niebieskawą. Wraz z upływem czasu ich barwa staje się coraz mniej intensywna i przybiera kolor kości słoniowej. Rozstępy zlokalizowane  są najczęściej na udach, brzuchu, biodrach, piersiach, pośladkach i w okolicy lędźwiowo- krzyżowej.
Wyróżnia się 2 główne przyczyny powstawania rozstępów. Pierwsza z nich to długotrwałe rozciąganie skóry związane z gwałtownym przyrostem masy ciała, które można zaobserwować głównie u kobiet w ciąży. Jako drugą przyczynę przyjmuje się zaburzenia hormonalne np. nadmierne wydzielanie kortykosteroidów lub przyjmowanie sterydów.

Sposób wykonania zabiegów Kolagenem 5%.

Na umytą i suchą skórę kolistymi ruchami  nałożyć preparat  w miejscach występowania cellulitu lub rozstępów: brzuch, pośladki, uda.
Szczelnie owinąć ciało folią (profesjonalną lub spożywczą). W celu zwiększenia efektów działania substancji aktywnych, można owinąć ciało kocem.
Po ok. 30 min. zdjąć folię, pozostały na skórze preparat zmyć wodą, skórę delikatnie osuszyć.
Zabiegi wykonywać co 2-3 dni przez okres 6 tygodni.

.

Pojemność: 1000g


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...